foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

King Music

Zespół Muzyczny działający na Rzecz Fundacji KING MUSIC

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

O Zespole

 

Jest powiedzenie, że „o gustach się nie dyskutuje”. I to zarówno w życiu, jak i w działalności rozrywkowej. Każdemu podoba się co innego. I to jest atut. W zalewie zespołów muzycznych grających covery, są pewne standardy, które profesjonalny zespół powinien spełniać.

Wg King Music te standardy to:

- czystość dźwięku (bez fałszowania)

- dobra jakość nagłośnienia

- kultura prowadzenia imprez

- stały kontakt z parą młodą i gośćmi weselnymi

- elastyczność w repertuarze

- komunikatywność

- niezawodność.

 

Wszystko to tworzą doskonali muzycy King Music:

Krzysztof – założyciel i siła napędowa zespołu. Świetny organizator i wulkan energii. Uparcie dąży do celu, i żadna siła go nie powstrzyma w osiągnięciu go. Bez niego ani jedna impreza nie doszła by do skutku i tylko on potrafi doprowadzić ją do końca. Od 20 lat związany z działalnością muzyczną, laureat wielu konkursów wokalnych, „dźwiękowiec”, zajmuje się nagłaśnianiem i realizacją dźwięku na imprezach muzycznych oraz gra na instrumentach klawiszowych i gitarze. Swą aksamitną barwą głosu oczarował już niejednego… Wodzirej i konferansjer. Aktualnie Prezes i założyciel Fundacji Na Rzecz Promowania Aktywności Osób Niepełnosprawnych KING MUSIC. ( www.kingmusic.pl )

Agata – też czaruje ( i to nie tylko głosem), duża muzykalność i wrażliwość muzyczna, wszechstronność, repertuar także zagraniczny. Muzyka to jej pasja. Dusza towarzystwa, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Dobry głos, oryginalna barwa i świetna dykcja.

Zespół weselny  King Music - gwarancją udanej zabawy!

 

Ślub to ważny i niezapomniany moment w życiu każdej pary. Wyjątkowy i magiczny. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Uroczystość, a potem huczna zabawa w gronie rodziny i przyjaciół. Zespół weselny King Music dba o jakość wykonywanej muzyki, zarówno pod względem artystycznym, jak i technicznym. Wykorzystuje do grania najlepszej klasy sprzęt muzyczny.

King Music – zespół na wesele – z nami będziesz zadowolony, a Twoje wesele pozostawi w pamięci miłe wspomnienie tego wyjątkowego dnia w życiu! Z nami wytańczysz się i wybawisz za wszystkie czasy!

Świetny zespół muzyczny – King Music gra w  Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Inowrocławiu, Żninie, Tucholi, Mogilnie, Więcborku, Chojnicach, Nakle, Aleksandrowie Kujawskim, Solcu Kujawskim, Koronowie, Chełmnie, Golubiu Dobrzyniu, Świeciu n. Wisłą, Sępólnie Krajeńskim, Grudziądzu i ……w całym kraju!

Oprawa muzyczna imprez to nasza specjalność!

Graliśmy razem na:

- weselach

- festynach

- balach sylwestrowych,

- Andrzejkach

- studniówkach

- bankietach

- dancingach

- imprezach firmowych 

- piknikach, itp.

Dojazd

Kontakt

Krzysztof Wysocki

 785-820-476